Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Heatro  >   Wkłady kominkowe Heatro

Heatro

Wkłady kominkowe HeatroArtykuł reklamowy

10-04-2020
drukuj

 

Wkłady kominkowe  Heatro stworzone przez profesjonalistów dla najbardziej wymagających klientów.

Wkłady kominkowe Heatro to zaawansowane technologicznie urządzenia charakteryzujące się ekonomicznym użytkowaniem i ekologicznym spalaniem z niską emisją pyłu i tlenku węgla do środowiska. Wykorzystane zostało wieloletnie doświadczenie wiodącego europejskiego producenta wkładów stalowo-szamotowych i kominków firmy Hajduk.  Spełniają wymagania Ekoprojektu , który ma obowiązywać po 2022 roku oraz BimSchV Stufe 2 normy obowiązującej w Niemczech, mogą być montowane i użytkowane  w województwach z przyjętymi uchwałami antysmogowymi.

Dlaczego warto wybrać produkty Heatro?

 

  • Wykorzystane jest wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych oraz nowoczesny park maszynowy sterowany komputerowo.
  • Już na etapie projektu ważna była ochrona środowiska naturalnego. Podczas produkcji używane są ekologiczne materiały oraz optymalizowane jest zużycie surowców i energii elektrycznej.
  • Wdrażane są autorskie pomysły i ergonomiczne rozwiązania dla najlepszego komfortu i bezpieczeństwa użytkownika

 

Główne cechy charakterystyczne produktów Heatro: korpus spawany ze stali gatunkowej– wysoka odporność temperaturowa , radiatory wokół korpusu – większa powierzchnia grzewcza,  komora wyłożona ceramiką żaroodporną o grubości 3 cm wypalaną w temperaturze 900 st.C. – lepsza termika spalana i akumulacja ciepła.  Palenisko bez rusztowe  z trzywarstwowym napowietrzeniem - ekologiczne spalanie, system „dual deflector” – wysoka sprawność i niska emisja spalin, system „clear optimal” – wydajne czyszczenie szyby . Solidne drzwi z szybą żaroodporną – bezpieczeństwo użytkowania, bezstopniowy regulator prędkości spalania – płynne sterowanie dynamiką spalania, regulowane nóżki – łatwy montaż i poziomowanie wkładu, centralny króciec powietrza fi-125 mm – łatwy dostęp do podłączenia. W szerokiej gamie produktów Heatro dostępne są wkłady o trzech szerokościach drzwi:  55 cm, 69 cm i 81 cm, przy zachowaniu jednej wysokości 45 cm – każdy szerszy model zapewnia coraz bardziej panoramiczną poziomą wizję ognia. Wkłady mają optymalną głębokość 46 cm – kompaktowe wymiary wykonanego kominka.  Dostępne są zarówno z drzwiami otwieranymi na bok jak i otwieranymi do góry. W otwieranych do góry zastosowana jest najnowsza wersja mechanizmu CLING, działa lekko , precyzyjnie, otwieranie serwisowe na bok odbywa się bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi ,np.  uchwytu zimna rączka. 

 

Gamę produktów uzupełniają:

  • blendy montażowe – malowane proszkowo na kolor czarny, w modnym nowoczesnym designie i z regulowaną głębokością zapewniającą lepsze dopasowanie do obudowy.
  • Czarna klamka lakierowana proszkowo – zapewnia minimalistyczny wygląd kominka
  • Opcjonalne zawiasy po prawej strony dla indywidualnego dopasowania wkładu

 

Na wielu płaszczyznach naszej działalności dokładamy starań, aby wkłady kominkowe i kominki naszej produkcji w jak największym stopniu odpowiadały Państwa potrzebom. W urzeczywistnieniu tych celów pomaga nam dobrze wyszkolona i doświadczona załoga.

Produkty Heatro są nowoczesne i ekologiczne , to  świetny wybór dla najbardziej wymagającego konsumenta.

 

https://heatro.eu/

 

Podziel się

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: