Kominki.org   >   "Świat Kominków"  >   Opisy numerów

Opisy numerów

W kolejnym już 54 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych w rozmiarze s. Poczytamy też o biokominkach klasy premium. Dowiemy się więcej na temat historii kominków i pieców z Norwegii, a także poznamy laureatów konkursu Ruegg Photo Award 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o kuchni w plenerze, rodzinnej firmie Kaufmann Keramik i piecykowych trendach Progetto Fuoco 2018.
W kolejnym już 53 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych i biokominków. Dowiemy się jak niedrogo, a dobrze zainwestować w kominek, piecyk i piec kaflowy. Poznamy także laureatów nagrody za design - Ofenflamme 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o "Kaflarni w Zdunach" czy "Ognistej firmie", a na koniec zapoznać się z "Przepisem na kominek".
W kolejnym już 52 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków z płaszczem wodnym, dowiemy się jak kupić dobry pelet oraz jak przygotować się do sezonu zimowego. Poznamy także laureatów Płomień Roku 2016. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o Muzeum Ognia w Żorach, kominkach w luksusowych wnętrzach, kominkach gazowych w rozmiarze XL/XXL, piecykach peletowych i żeliwnych oraz nowoczesnych, funkcjonalnych kuchniach.
W kolejnym już 51 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat drewna i brykietów, kominów systemowych oraz wentylacji w domach energooszczędnych. Poznamy także Nominacje Płomień Roku 2016. Dowiemy się również więcej na temat zielonych tendencji 2017 z ISH Frankfurt. W tym numerze będzie można poczytać też na temat historii Muzeum Pałacu w Rogalinie, piecyków oraz mody na ogień w ogrodzie.
W kolejnym jubileuszowym, bo już 50 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat zdrowotnych walorów pieców kaflowych, ewolucji kamieniarskiej oraz przyszłości kominka. Dowiemy się także co robią polscy producenci, aby było ekologicznie i czyściej. W tym numerze będzie można także poczytać na temat bezpiecznych biokominków, kominków gazowych oraz nagrodach branży kominkowej. Dowiemy się także dlaczego mniej znaczy więcej...
W kolejnym, 49 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków otwartych, akcesoriów do palenisk wodnych, dowiemy się także co wybrać kominek czy piec, dlaczego warto kupować w firmie kominkowej oraz poznamy lepiej świat ceramiki czyli kafli. Przedstawimy także wyniki niezależnego testu podpałek do kominka.
W kolejnym, 48 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków narożnych, zapoznamy się z kuchennymi tendencjami 2016, dowiemy się jak wybrać firmę idealną oraz czy opłaca się ogrzewać drewnem? Poznamy także zwycięzców Ofenflamme 2015 i dowiemy się jak bezpiecznie grillować.
W kolejnym, 47 numerze magazynu Świata Kominków znajdziemy m.in. informacje: jak składować drewno przy kominku, poznamy historię ocalonego pieca, dowiemy się jaki grill należy wybrać oraz zapoznamy się z technikami grillowania. Przedstawieni zostaną także laureaci nagrody Płomień Roku 2015.
W kolejnym, 46 numer magazynu Świata Kominków znajdziemy m.in. informacje: jak zaplanować kominek w domu czy apartamencie, kominek w przestrzeni otwartej domu, rozstrzygnięcie konkursu „Rozpal wyobraźnię” czy relację z targów HEM&VILLA w Sztokholmie. Przeczytamy o tym, jak zbudować kuchnię kaflową i o kominku w domu z rekuperacją powietrza. Będą też informacje o nominowanych do nagród Płomień i Iskra Roku 2015.
W numerze 45 Świata Kominków znaleźć można: różne oblicza domów na wsi, kominki i piece z płaszczem wodnym, dobre, bo polskie kaflarnie i firmy kominkowe oraz inspirujące projekty i aranżacje Bolesława Książka. W części technicznej magazynu można przeczytać o materiałach izolacyjnych niezbędnych do budowy kominka oraz zapoznać się z elementarzem palacza, praktycznie doradzającym jak przygotować się do perfekcyjnego palenia nie tylko zimą. Jest też rozmowa o przyszłości kominków.
1  2  3  4  5    

W numerze

Świat Kominków nr 54

W kolejnym już 54 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych w rozmiarze s. Poczytamy też o biokominkach klasy premium. Dowiemy się więcej na temat historii kominków i pieców z Norwegii, a także poznamy laureatów konkursu Ruegg Photo Award 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o kuchni w plenerze, rodzinnej firmie Kaufmann Keramik i piecykowych trendach Progetto Fuoco 2018.

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum