Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Warsaw Home 2017

W dniach 6-8 października bieżącego roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się II Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home. Targi były spotkaniem...
1
2

Kominki news

Szkolenie Hitze w Rumuniiz życia branży

W dniu 12 października bieżącego roku Hitze wraz ze swoim rumuńskim przedstawicielem - firmą Bolovan zorganizowało szkolenie dla firm kominkowych i instalatorów z całej Rumunii. Spotkanie zostało podzielone na dwie części – produktową, w której omówiono i przedstawiono aktualną ofertę marki Hitze oraz praktyczną z elementami montażu i serwisowania.

Szkolenie Jøtulz życia branży

Szkolenie Unicoz życia branży

II Forum Pelletuz życia branży

Warsaw Home 2017z życia branży

Konkurs Vectorz życia branży

Kominox pomagaz życia branży

Szkolenie w firmie Wentorz życia branży

Szkolenie Kratki.plz życia branży

Darco świętuje 25-leciez życia branży

O tym się mówi

15-lecie firmy Wentor

Firma Wentor powstała w Żarach w 2002 roku jako importer urządzeń grzewczych. Jej właścicielem jest Piotr Wentlant. W ciągu piętnastu lat swojej działalności firma stała się jednym z liderów polskiej branży kominkowej, a dynamiczny rozwój zawdzięcza przede wszystkim nowatorskim pomysłom.

ABC firmy kominkowej

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Budowa pieca i kominka

Vitcas – wszystko do budowy i pielęgnacji kominka

Kominek w domu to nie tylko dobre źródło ciepła, ale także piękna dekoracja pomieszczenia, nadaje mu ciepłego, przytulnego klimatu. Decydując się na zbudowanie kominka stajemy przed trudnym zadaniem wyboru odpowiednich do tego celu materiałów. Dobrym pomysłem jest więc znalezienie producenta, który zapewni nam wszystkie konieczne produkty.

Technika wodna i DGP

Kominki PRO

Kominki PRO nr 31

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim listę laureatów nagrody Płomień Roku za 2016 rok oraz relację z Gali wręczenia tych nagród. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy film kominkowy oraz do przesyłanie zgłoszeń do kolejnej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Firma Wykonawcza - Realizacja Roku 2017.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 52

W kolejnym już 52 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków z płaszczem wodnym, dowiemy się jak kupić dobry pelet oraz jak przygotować się do sezonu zimowego. Poznamy także laureatów Płomień Roku 2016. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o Muzeum Ognia w Żorach, kominkach w luksusowych wnętrzach, kominkach gazowych w rozmiarze XL/XXL, piecykach peletowych i żeliwnych oraz nowoczesnych, funkcjonalnych kuchniach.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

 

wypowiedz się