Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Videorelacje z targów Progetto Fuoco...

Zobacz co działo się na targach Progetto Fuoco 2018. Na naszym kanale Fire Tube TV zebraliśmy filmy przedstawiające targi, stoiska poszczególnych firm oraz wypowiedzi...
1
2
3
4
5
6

Kominki news

Targi FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJAz życia branży

Szesnasta edycja, największego wydarzenia w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej odbyła się w dniach 27–28 lutego w Warszawie. Targom towarzyszyły liczne seminaria, pokazy i konkursy. Można było też zagłosować na nowość targów w konkursie na najciekawszy produkt.

Targi INTERBUDz życia branży

Targi GARDENIAz życia branży

Szkolenie Promatzapowiedź

Dni otwarte Sommerhuberz życia branży

O tym się mówi

25-lecie firmy Romotop

Romotop to jeden z największych producentów pieców i wkładów kominkowych w Europie. Firmę założył w 1992 roku w Czechach inż. Josef Hein. Romotop powstał z firmy Romo, która zajmowała się produkcją bębnów do pralek i suszarek przemysłowych. Josef Hein przejął nie tylko park maszynowy producenta pralek przemysłowych, ale również wykwalifikowaną załogę.

ABC firmy kominkowej

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

Debata „Nowoczesne paleniska na biomasę jako skuteczne narzędzia do walki ze smogiem i ubóstwem energetycznym”z życia branży

W dniu 24 listopada bieżącego roku we Wrocławiu odbyła się zorganizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Kominki Polskie" otwarta debata pt. "Nowoczesne paleniska na biomasę jako skuteczne narzędzia do walki ze smogiem i ubóstwem energetycznym".

Budowa pieca i kominka

Vitcas – wszystko do budowy i pielęgnacji kominka

Kominek w domu to nie tylko dobre źródło ciepła, ale także piękna dekoracja pomieszczenia, nadaje mu ciepłego, przytulnego klimatu. Decydując się na zbudowanie kominka stajemy przed trudnym zadaniem wyboru odpowiednich do tego celu materiałów. Dobrym pomysłem jest więc znalezienie producenta, który zapewni nam wszystkie konieczne produkty.

Technika wodna i DGP

Kominki PRO

Kominki PRO nr 33

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim informację o zbliżających się Międzynarodowych Targach Kominkowych KOMINKI oraz imprezach towarzyszących i nagrodach jakie będą przyznawane podczas tegorocznej edycji. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego. Zachęcamy też do przesyłania zgłoszeń do kolejnej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Firma Wykonawcza – Realizacja Roku.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 53

W kolejnym już 53 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych i biokominków. Dowiemy się jak niedrogo, a dobrze zainwestować w kominek, piecyk i piec kaflowy. Poznamy także laureatów nagrody za design - Ofenflamme 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o "Kaflarni w Zdunach" czy "Ognistej firmie", a na koniec zapoznać się z "Przepisem na kominek".

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum