Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Walny Zjazd OSKP

W dniach 7-8 czerwca bieżącego roku odbył się w Szymbarku na Kaszubach XVIII Zjazd Walny naszego stowarzyszenia. Oprócz ustawowego obowiązku związanego z przyjęciem...
1
2
3

Kominki news

Producent wkładów kominkowych firma LECHMA Lech Piasny zakończyła działalnośćważne

Polski producent wkładów kominkowych firma LECHMA Lech Piasny zakończyła działalność.

III Forum Pelletuz życia branży

.Zmarła Agnieszka Gałkowska

Festiwal Wnętrz 2018z życia branży

Szkolenie Sparthermz życia branży

Walny Zjazd OSKPz życia branży

Szkolenia Godkowiezapowiedź

Kongres VEUKOz życia branży

O tym się mówi

25-lecie firmy Romotop

Romotop to jeden z największych producentów pieców i wkładów kominkowych w Europie. Firmę założył w 1992 roku w Czechach inż. Josef Hein. Romotop powstał z firmy Romo, która zajmowała się produkcją bębnów do pralek i suszarek przemysłowych. Josef Hein przejął nie tylko park maszynowy producenta pralek przemysłowych, ale również wykwalifikowaną załogę.

ABC firmy kominkowej

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

Kominki PRO

Kominki PRO nr 35

W najnowszym numerze 35 Kominków PRO znajdziecie Państwo informację o otwarciu Kącika Babci i Dziadka z kominkiem w Lublinie oraz wyjeździe szkoleniowym Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych do Austrii. W tym numerze 15 lat promocji ognia przez Świat Kominków oraz relacja z targów Progetto Fuoco w Weronie, Batibouw w Brukseli i Salon Kaminow w Moskwie. Do poczytania artykuł „Być i mieć w sieci – internet dla firm" oraz „Bezpieczeństwo jest najważniejsze".

Świat Kominków

Świat Kominków nr 54

W kolejnym już 54 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych w rozmiarze s. Poczytamy też o biokominkach klasy premium. Dowiemy się więcej na temat historii kominków i pieców z Norwegii, a także poznamy laureatów konkursu Ruegg Photo Award 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o kuchni w plenerze, rodzinnej firmie Kaufmann Keramik i piecykowych trendach Progetto Fuoco 2018.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum