Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Przyjęta uchwała o poprawie jakości...

Sejmik województwa podkarpackiego jednogłośnie przyjął uchwałę o poprawie jakości powietrza dla Podkarpacia. Uchwała zacznie obowiązywać po 14 dniach od jej publikacji w...
1
2
3

Kominki news

Koperfam przedstawicielem AKOSnowość

Firma Koperfam została generalnym dystrybutorem kominków gazowych AKOS na rynku polskim. Kominki AKOS produkowane są w Polsce i zostały zaprojektowane przez Alberta Sasona jako linia produktów minimalistycznych.

Targi INSTALACJE 2018z życia branży

Defro Homenowość

Zlot Zdunów odwołanyz życia branży

Weekend z targamiz życia branży

O tym się mówi

25-lecie firmy Romotop

Romotop to jeden z największych producentów pieców i wkładów kominkowych w Europie. Firmę założył w 1992 roku w Czechach inż. Josef Hein. Romotop powstał z firmy Romo, która zajmowała się produkcją bębnów do pralek i suszarek przemysłowych. Josef Hein przejął nie tylko park maszynowy producenta pralek przemysłowych, ale również wykwalifikowaną załogę.

ABC firmy kominkowej

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

Małopolski Cech Zdunów na szkoleniu w Austriiz życia branży

W połowie marca bieżącego roku Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych wziął udział w wyjeździe szkoleniowym. W ramach realizowanego projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" ze środków PO WER na zasadach programu Erasmus+ dwudziestu członków Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych przy wsparciu Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości wzięło udział w szkoleniu w Austrii.

Kominki PRO

Kominki PRO nr 34

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo informację o laureatach nagrody Płomień Roku za rok 2017 i relację z Gali podczas której wydawnictwo Świat Kominków wręczyło nagrody Płomień Roku 2017. W tym numerze także szeroka relacja z Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI, informacja o zdobywcach Złotego Pieca Polskich Premier Targowych oraz zdobywcach tytułu Eco-kominek plus 2018.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 54

W kolejnym już 54 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych w rozmiarze s. Poczytamy też o biokominkach klasy premium. Dowiemy się więcej na temat historii kominków i pieców z Norwegii, a także poznamy laureatów konkursu Ruegg Photo Award 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o kuchni w plenerze, rodzinnej firmie Kaufmann Keramik i piecykowych trendach Progetto Fuoco 2018.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum