Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

Eco-kominek +

Rynek się zmienia. Tendencje ekologiczne są coraz bardziej widoczne w wielu aspektach naszego życia, także w kominkach. W związku z tym podczas Międzynarodowych Targów...
1
2
3
4

Kominki news

Uchwała o poprawie jakości powietrza w woj. wielkopolskimważne

W dniu 18 grudnia 2017 roku odbyła się sesja Sejmiku Województwa Wielkopolskiego podczas której radni województwa przyjęli uchwałę o poprawie jakości powietrza. Uchwalono trzy różne projekty uchwał: dla Poznania, Kalisza oraz dla pozostałej części województwa, a zakazy będą obejmowały kotły, a także kominki i piece.

Konkurs Vector - Laureaciz życia branży

Kominox pomagaz życia branży

Info Therma 2018zapowiedź

Sklep internetowy Sparthermz życia branży

Targi Stone 2017z życia branży

Eco-kominek +Zgłoś swoje urządzenia

Spotkanie w fabryce Jawarz życia branży

Rejestracja na ISH 2019z życia branży

Nowość na rynku europejskimArtykuł reklamowy

O tym się mówi

15-lecie firmy Wentor

Firma Wentor powstała w Żarach w 2002 roku jako importer urządzeń grzewczych. Jej właścicielem jest Piotr Wentlant. W ciągu piętnastu lat swojej działalności firma stała się jednym z liderów polskiej branży kominkowej, a dynamiczny rozwój zawdzięcza przede wszystkim nowatorskim pomysłom.

ABC firmy kominkowej

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.

Ustawa Krajobrazowanowe obowiązki firm

Organizacje kominkowe i zduńskie

Debata „Nowoczesne paleniska na biomasę jako skuteczne narzędzia do walki ze smogiem i ubóstwem energetycznym”z życia branży

W dniu 24 listopada bieżącego roku we Wrocławiu odbyła się zorganizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Kominki Polskie" otwarta debata pt. "Nowoczesne paleniska na biomasę jako skuteczne narzędzia do walki ze smogiem i ubóstwem energetycznym".

Budowa pieca i kominka

Vitcas – wszystko do budowy i pielęgnacji kominka

Kominek w domu to nie tylko dobre źródło ciepła, ale także piękna dekoracja pomieszczenia, nadaje mu ciepłego, przytulnego klimatu. Decydując się na zbudowanie kominka stajemy przed trudnym zadaniem wyboru odpowiednich do tego celu materiałów. Dobrym pomysłem jest więc znalezienie producenta, który zapewni nam wszystkie konieczne produkty.

Technika wodna i DGP

Kominki PRO

Kominki PRO nr 31

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim listę laureatów nagrody Płomień Roku za 2016 rok oraz relację z Gali wręczenia tych nagród. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy film kominkowy oraz do przesyłanie zgłoszeń do kolejnej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Firma Wykonawcza - Realizacja Roku 2017.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 52

W kolejnym już 52 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków z płaszczem wodnym, dowiemy się jak kupić dobry pelet oraz jak przygotować się do sezonu zimowego. Poznamy także laureatów Płomień Roku 2016. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o Muzeum Ognia w Żorach, kominkach w luksusowych wnętrzach, kominkach gazowych w rozmiarze XL/XXL, piecykach peletowych i żeliwnych oraz nowoczesnych, funkcjonalnych kuchniach.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum