Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

II Forum Pelletu (25-26.IX.2017)

Najwięksi producenci i dystrybutorzy peletu z Polski i Europy wezmą udział w II Forum Pelletu, które odbędzie się 25-26 września 2017 roku w Hotelu Ossa k/Rawy...
1
2
3
4
5
6
7

Kominki news

Gala wręczenia nagród Płomień Roku 2016, Nałęczów (23.VI.2017)z życia branży

W dniu 23 czerwca bieżącego roku w Nałęczowie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Płomień Roku 2016. Galę poprzedziło III Forum Producentów i Dystrybutorów.

Nowe logo Kaufmann Keramikz życia branży

O tym się mówi

30-lecie firmy Eurostyl-Bis

Firma Eurostyl-Bis jest jednym z największych importerów i sprzedawców kominkowych w Polsce, wywodzącą się z rynku budowlanego. Została założona w 1987 roku przez Jacka Dzierżawskiego i Marka Kwiatkowskiego. W roku 1993 dołączył do nich Włodzimierz Zawistowski. Siedziba firmy od początku działalności znajduje się Łodzi.

ABC firmy kominkowej

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.

Ustawa Krajobrazowanowe obowiazki firm

OSKP

Konferencja MAŁOPOLSKA UCHWAŁA ANTYSMOGOWA A BRANŻA KOMINKOWA PO 1 LIPCA 2017

Konferencja-"MAŁOPOLSKA UCHWAŁA ANTYSMOGOWA A BRANŻA KOMINKOWA PO 1 LIPCA 2017" Hotel NOVOTEL Kraków, ul. Armii Krajowej 11 Współorganizator debaty - Gazeta Krakowska Partnerzy Konferencji - wydawnictwa branżowe - Kominek oraz Śwat Kominków.

Szkolenie OSKP "Najzdrowsze ciepło"6 - 8 października 2016 Porażyn

Budowa pieca i kominka

Vitcas – wszystko do budowy i pielęgnacji kominka

Kominek w domu to nie tylko dobre źródło ciepła, ale także piękna dekoracja pomieszczenia, nadaje mu ciepłego, przytulnego klimatu. Decydując się na zbudowanie kominka stajemy przed trudnym zadaniem wyboru odpowiednich do tego celu materiałów. Dobrym pomysłem jest więc znalezienie producenta, który zapewni nam wszystkie konieczne produkty.

Technika wodna i DGP

Kominki PRO

Kominki PRO nr 30

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim relacje z targów ISH we Frankfurcie, Kok Austria w Wels, Info Therma w Ostrawie i Flam’expo w Lyonie. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej – tym razem przybliżamy między innymi dane HKI o spadku sprzedaży indywidualnych urządzeń grzewczych na rynku niemieckim oraz informację o programie wymiany piecyków w stanie Massachusetts. Zachęcamy do zapoznania się z naszą akcją Rekomendacje Dobrych Firm.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 51

W kolejnym już 51 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat drewna i brykietów, kominów systemowych oraz wentylacji w domach energooszczędnych. Poznamy także Nominacje Płomienia Roku 2016. Dowiemy się również więcej na temat zielonych tendencji 2017 z ISH Frankfurt. W tym numerze będzie można poczytać też na temat historii Muzeum Pałacu w Rogalinie, piecyków oraz mody na ogień w ogrodzie.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach.