Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Strefa dla profesjonalistów

25-lecie firmy Jøtul w Polsce

W tym roku firma Jøtul obchodzi swój jubileusz oficjalnej działalności w Polsce. Jøtul wywodzi się z Kvaerner Brug założonego w 1853 roku w Norwegii na obrzeżach...
1
2
3
4
5
6

Kominki news

II Forum Pelletu (25-26.IX.2017)zapowiedź

Najwięksi producenci i dystrybutorzy peletu z Polski i Europy wezmą udział w II Forum Pelletu, które odbędzie się 25-26 września 2017 roku w Hotelu Ossa k/Rawy Mazowieckiej. To druga edycja wydarzenia organizowanego przez Biomass Media Group, wydawcę „Magazynu Biomasa” i „Rynku Pelletu”, a zarazem największe w Europie Środkowo – Wschodniej spotkanie branży peletowej.

Szkolenie MCZ Groupz życia branży

Targi KOK Wels co dwa lataz życia branży

O tym się mówi

15-lecie firmy Wentor

Firma Wentor powstała w Żarach w 2002 roku jako importer urządzeń grzewczych. Jej właścicielem jest Piotr Wentlant. W ciągu piętnastu lat swojej działalności firma stała się jednym z liderów polskiej branży kominkowej, a dynamiczny rozwój zawdzięcza przede wszystkim nowatorskim pomysłom.

ABC firmy kominkowej

Ekodesign okiem projektantao tym się mówi

Producenci, świadomi nadchodzących zmian, projektują nowe urządzenia, adaptują stare, modyfikują konstrukcje wymienników, aby spełnić wyśrubowane wymogi zawarte w Ekoprojekcie. Jeszcze nigdy do tej pory na rynku polskim nie obserwowaliśmy tak wzmożonej aktywności w działach projektowych związanych z branżą. Zbliżający się termin aktywacji rozporządzeń będzie jeszcze bardziej potęgował to zjawisko.

Ustawa Krajobrazowanowe obowiazki firm

OSKP

Konferencja MAŁOPOLSKA UCHWAŁA ANTYSMOGOWA A BRANŻA KOMINKOWA PO 1 LIPCA 2017

Konferencja-"MAŁOPOLSKA UCHWAŁA ANTYSMOGOWA A BRANŻA KOMINKOWA PO 1 LIPCA 2017" Hotel NOVOTEL Kraków, ul. Armii Krajowej 11 Współorganizator debaty - Gazeta Krakowska Partnerzy Konferencji - wydawnictwa branżowe - Kominek oraz Śwat Kominków.

Szkolenie OSKP "Najzdrowsze ciepło"6 - 8 października 2016 Porażyn

Budowa pieca i kominka

Vitcas – wszystko do budowy i pielęgnacji kominka

Kominek w domu to nie tylko dobre źródło ciepła, ale także piękna dekoracja pomieszczenia, nadaje mu ciepłego, przytulnego klimatu. Decydując się na zbudowanie kominka stajemy przed trudnym zadaniem wyboru odpowiednich do tego celu materiałów. Dobrym pomysłem jest więc znalezienie producenta, który zapewni nam wszystkie konieczne produkty.

Technika wodna i DGP

Kominki PRO

Kominki PRO nr 31

W najnowszym numerze Kominków PRO znajdziecie Państwo przede wszystkim listę laureatów nagrody Płomień Roku za 2016 rok oraz relację z Gali wręczenia tych nagród. Polecamy zapoznanie się z przeglądem prasy zagranicznej przygotowanym przez Redaktora Naczelnego Witolda Hawajskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy film kominkowy oraz do przesyłanie zgłoszeń do kolejnej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Firma Wykonawcza - Realizacja Roku 2017.

Świat Kominków

Świat Kominków nr 51

W kolejnym już 51 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat drewna i brykietów, kominów systemowych oraz wentylacji w domach energooszczędnych. Poznamy także Nominacje Płomienia Roku 2016. Dowiemy się również więcej na temat zielonych tendencji 2017 z ISH Frankfurt. W tym numerze będzie można poczytać też na temat historii Muzeum Pałacu w Rogalinie, piecyków oraz mody na ogień w ogrodzie.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

 

wypowiedz się