Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Relaks przy kominku

Relaks przy kominku

"Zimowa miłość"
19-04-2017
Poznali się na pierwszym roku medycyny. On dla studiów zrezygnował z kolarstwa górskiego, a ona z malarstwa. Stopniowo ich przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie. Planują wspólną przyszłość. Nagle Anna po prostu z nim zrywa. Nie mówi, dlaczego odchodzi, a Michał ma nigdy nie dowiedzieć się prawdy. Teraz: szesnaście lat od momentu, gdy się poznali, Anna jest dyrektorem kliniki chirurgii plastycznej, a Michał pracuje w szpitalu dziecięcym.
"Obserwując Edie"
19-04-2017
Oszałamiająca psychologiczna zagadka oparta na zawiłej relacji łączącej dwie z pozoru zaprzyjaźnione kobiety. Piękna, utalentowana, trochę szalona… Edie była dziewczyną, która natychmiast wywoływała zamieszanie, wkraczając w czyjeś życie. I miała wówczas swoje marzenia – jednak szybko przekonała się, że sprawy nie zawsze układają się tak, jakbyśmy chcieli.
"Życie po życiu"
19-04-2017
Doktor Raymond Moody przeanalizował niezwykłe doświadczenia zrelacjonowane mu przez ponad setkę pacjentów, którzy powrócili znad krawędzi śmierci. Pomimo różnic w systemie wierzeń, sytuacji społecznej i zdrowotnej pacjentów ich wspomnienia były zadziwiająco podobne. Wydanie Życia po życiu nie tylko zwróciło uwagę świata nauki na zagadnienie doświadczeń stanu bliskiego śmierci, lecz także stworzyło kontekst, w którym ludzie mogą swobodnie opowiadać o swoich przeżyciach.
"Van Gogh"
19-04-2017
Seria Encyklopedia sztuki poświęcona jest najsłynniejszym artystom i kierunkom w sztuce. Każdy tom zawiera 390 barwnych ilustracji oraz syntetyczne informacje ukazujące życie i twórczość danego artysty, kontekst historyczny i polityczny jego działalności oraz analizę poszczególnych dzieł. Vincent van Gogh – holenderski malarz postimpresjonistyczny, którego twórczość dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX wieku.
Ta subtelna sztuka wykorzystuje piękno papieru i cieszy zarówno swoją prostotą, jak i urokiem szczegółu. W książce znajdziesz wiele wyszukanych ozdób oraz projekty, które ubarwią twoją codzienność. Przy odrobinie doświadczenia i cierpliwości każdy wykona nie tylko najprostsze, ale także bardziej skomplikowane i efektowne modele. Wykonane samodzielnie mogą posłużyć jako wspaniałe prezenty, które uradują twoich bliskich! Znakomita zabawa dla dzieci i dorosłych!
"Liternictwo"
19-04-2017
Ta niezwykła książka pełna jest twórczych propozycji i zabawnych ćwiczeń pokazujących krok po kroku, jak w niepowtarzalny sposób przemienić słowa w zachwycające dzieła, które można wykorzystać jako prezenty lub ozdoby domu, jak rysować spirale i zawijasy, pisać pędzlem na płótnie, sporządzić oryginalną kartę dań albo zdobić ceramikę…
"Para zza ściany"
23-02-2017
Wstrząsający debiut, pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach. Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko – odwzajemnianą miłość, cudowny dom i śliczne dziecko, Corę. Ale pewnej nocy, kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów, maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach.
Wyprawy Billa Brysona to najlepsza rozrywka pod słońcem. Najnowszym reportażem autor broni tytuł mistrza literatury podróżniczej... i króla ciętego dowcipu! Herbatka o piątej! to uroczy i zabawny, ale i uszczypliwy pean miłosny na cześć Wielkiej Brytanii. Dzięki osobliwej zdolności autora do przyciągania rzeczy śmiesznych, dziwnych, zdumiewających i niedorzecznych, jego przygody nabierają szczególnych rumieńców, a książka jest przyczyną niekontrolowanych wybuchów śmiechu.
"Semka się gotuje"
23-02-2017
Pamięć smaków. O jedzeniu, życiu i podróżach. Piotr Semka, znany publicysta i dziennikarz, tym razem w nowej roli uczestnika książkowej wyprawy dookoła globu śladem aromatów, smaków i tradycji kulinarnych. Przygotujcie się na pełną wdzięku opowieść o marokańskich tażinach, amerykańskiej miłości do rumu, wspaniałej meksykańskiej fajicie i daniach przyrządzanych przez alzackie praczki.
Trzeci tom bestsellerowej serii o przygodach Kathleen Turner, „romans z sensacyjnym wątkiem i nutą erotyki w tle”. Kathleen Turner nadal pracuje w prestiżowej kancelarii i jest zdecydowana rozwijać swoją karierę – niezależnie od tego, czy spotyka się to z aprobatą Blane’a, czy nie. Sprawa, nad którą teraz pracuje, okazuje się znacznie bardziej niebezpieczna, niż można by przypuszczać.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach