Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   przeglądy  >   Kominki gazowe

Kominki gazowe

Faza gazowa
03-03-2017
Jest niemal regułą, że wszystko, co pojawia się w Europie albo gdzieś na świecie, za jakiś czas trafia również do Polski. W przypadku samochodów, elektroniki, muzyki czy filmów często premiera w Paryżu i Warszawie jest tego samego dnia! Większość europejskich producentów kominkowych, którzy dobrze sobie z gazem radzą, ma w Polsce swoich przedstawicieli.
Kominki gazowe - Centrum Kominkowe Spartherm
Artykuł reklamowy
03-03-2017
Każdy z nas spostrzega, że „rzeczywistość wokół zmienia się dynamicznie”. Tempo życia wciąż wzrasta, powodując, że mamy coraz mniej czasu dla siebie, a jednocześnie stajemy się coraz bardziej wygodni, zaś kominek, o ile decydujemy się na jego posiadanie, coraz częściej stanowi element pięknej aranżacji wnętrza do okazjonalnego użytkowania.
Kominki gazowe Element 4
Artykuł reklamowy
03-03-2017
Holenderska firma Element4 to renomowany producent ekskluzywnych kominków gazowych, oferujący szeroką gamę nowoczesnych urządzeń najwyższej jakości o starannie dopracowanym wzornictwie.
DRU – relaks przy kominku
Artykuł reklamowy
03-03-2017
DRU zostało założone w 1754 roku i jest najstarszym przemysłowym przedsiębiorstwem w Holandii. W początkowej fazie firma produkowała żeliwne akcesoria kuchenne. Dzięki doświadczeniom i wiedzy na temat żeliwa, zdobytym przy obróbce tego materiału, w kolejnym etapie rozwoju firmy zaczęto produkować piece. Jednak dopiero odkrycie złóż gazu ziemnego w miejscowości Slochteren w 1959 roku, zapoczątkowało wyspecjalizowanie się w rozwoju i produkcji szerokiej palety urządzeń grzewczych na gaz.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach