Kominki.org   >   przeglądy  >   Firmy kamieniarskie  >   Indywidualne podejście to nasza dewiza

Firmy kamieniarskie

Indywidualne podejście to nasza dewiza

20-04-2017
drukuj

 

Indywidualne podejście to nasza dewiza

Firma Systemy Kominkowe Stanisław Waligóra została założona w 1986 roku. Od początku działalności naszymi atutami są: solidność wykonania i różnorodność oferty zarówno pod względem materiałowym, jak i stylistycznym. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie. Zajmujemy się produkcją zabudów, wkładów kominkowych na zamówienie oraz sprzedażą wkładów do kominków, kaflowych i tradycyjnych, polskich i zagranicznych marek, kompleksowo obudowujemy również wkłady kominkowe własne oraz wielu innych firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Nasz salon firmowy to ponad 350 m² powierzchni wystawowej, na której w ciągłej ekspozycji posiadamy ponad 70 wkładów firm krajowych i zagranicznych, kilkanaście przykładowych obudów oraz wzorniki materiałowe, w tym kamieni i kafli. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, firma wzbogaciła ofertę o kompleksową obróbkę kamienia stosowanego nie tylko do obudów wkładów, ale również do parapetów, schodów i blatów. Posiadamy również dużą ilość onyksów do realizacji podświetlanych.

W trakcie kilkudziesięciu lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie, a dzięki solidności nasza firma cieszy się renomą i zaufaniem naszych klientów. Od kilku lat wykorzystujemy metodę wizualizacji projektów za pomocą programów komputerowych. Ułatwia to nam dopracowanie szczegółów i daje pełny obraz inwestycji przed instalacją. Dzięki temu możecie Państwo od początku do końca kontrolować proces powstawania kominka i wybrać do niego obudowę pasującą do wystroju konkretnego wnętrza domu lub mieszkania.

Systemy Kominkowe Waligóra

43-300 Bielsko-Biała

ul. Żywiecka 224

tel. 33 814 2745

www.kominkiwaligora.pl

e-mail: info@kominkiwaligora.pl

Podziel się

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach