Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Piecyki wolno stojące  >   Nowości

Nowości

Piecyk Stage - Wodtke
nowość
04-10-2017
Wodtke zaprezentowało nowy model piecyka - Stage z innowacyjną techniką HiClean Filter. Filtr HiClean, modularna akumulacja ciepła oraz możliwość zasilania powietrzem zewnętrznym tworzą optymalną kombinację dla szczególnie efektywnego i niskoemisyjnego spalania przy zachowaniu wysokiej sprawności.
Piecyk ELO M - Invicta
nowość
26-09-2017
Piec wolno stojący ELO M to nowość francuskiej firmy Invicta. Piec o futurystycznym wyglądzie pokryty jest białą emalią. Jego moc nominalna wynosi 5 kW, zaś sprawność 75%. Wylot spalin posiada konstrukcję umożliwiającą podłączenie pionowe lub poziome.
Piecyk Scan 68 Mini
nowość
22-09-2017
Firma Jotul Group wprowadziła nową linię pieców Scan 68 Mini na niskiej podstawie. Piece te są proste i eleganckie. Cechuje je eliptyczny kształt.
Marka Kratki wzbogaciła swoją ofertę o pierwszy polskiej produkcji piecyk wolno stojący na gaz KOZA AB S. Zaletą piecyka jest specjalnie zaprojektowany ceramiczny palnik, który zapewnia realistyczną wizję ognia.
Piecyk na pelet Camelia Air wykonany jest w konstrukcji stalowej. Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. Kaflowe boki oraz górny panel dostępne są w kolorze: białym, brązowym, bordowym lub jasno szarym.
Piecyk SEO marki Spartherm
nowość
12-08-2017
Wolno stojący kominek SEO marki Spartherm występuje w dwóch wersjach - trzyszybowej SEO L, oraz z prostą szybą SEO S. Drugi z nich umożliwia obracanie samym paleniskiem +/- 45 stopni w stosunku do podstawy. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym lub czarnym. Kominek współpracuje z najnowszym S-Thermatik NEO, z którym łączy się bezprzewodowo za pomocą darmowej aplikacji na urządzenia mobilne. Specjalna interaktywna dioda poinformuje użytkownika o konieczności np. dołożenia opału.
Prince 3 Hydro to nowy piec na pelet marki Cadel, który spełnia wymagania dyrektywy Ekoprojekt. Piec o mocy 12 kW posiada płaszcz wodny i może być sterowany przy użyciu smartfona. Zaprojektowany jest tak, by łączyć w sobie urok ognia i zapewniać ciepło dla całego domu.
Intuicyjny w obsłudze, bezpieczny i ekologiczny - miejscowy ogrzewacz pomieszczeń VIKING wyprodukowany przez polskiego lidera branży kominkowej, firmę Kratki.pl. VIKING przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych. Jego niezwykle prosty design i niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w każdej, aranżacji.
Piece wolnostojące Thor oraz Thor View to nowość w ofercie lidera branży kominkowej w Polsce – firmy Kratki.pl. Nowe modele wyróżnia ponadczasowy design i bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne piece wolnostojące marki Kratki to gotowe produkty, które sprawdzą się w domach z rekuperacją, dostarczającą świeże zewnętrzne filtrowane powietrze wymieniając to zużyte. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach.
Zaawansowane technologicznie i niezwykle silne, a przy tym zgrabne i eleganckie. Nowe piece wolnostojące polskiego producenta Kratki.pl zachwycają nietypowym kształtem. Falcon i Falcon View mają charakterystyczny owalny design i duże, przykuwające uwagę komory spalania.
1  2    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii piecyków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

 

wypowiedz się

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.