Kominki.org   >   Piecyki wolno stojące  >   Nowości

Nowości

Piecyki Ravelli znowu w Polsce
nowość
25-01-2018
Urządzenia na pelet jednego z większych włoskich producentów firmy Ravelli znów są dostępne na polskim rynku.
Piecyk Mountain - Thorma
nowość
20-11-2017
W ofercie Thormy pojawiła się nowość, piecyk wolno stojący Mountain wykonany z betonu akumulacyjnego. Piecyk posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Jego zabudowa wykonana jest na wkładzie kominkowym Alicante o mocy 8 kW i sprawności 82,3%. Obudowa posiada otwory konwekcyjne, dzięki którym w trakcie spalania efektywnie oddaje ciepło do pomieszczenia za pomocą promieniowania z całej powierzchni obudowy. Piecyk posiada wyprowadzenie wylotu spalin do tyłu lub do góry.
Piecyk Stage - Wodtke
nowość
04-10-2017
Wodtke zaprezentowało nowy model piecyka - Stage z innowacyjną techniką HiClean Filter. Filtr HiClean, modularna akumulacja ciepła oraz możliwość zasilania powietrzem zewnętrznym tworzą optymalną kombinację dla szczególnie efektywnego i niskoemisyjnego spalania przy zachowaniu wysokiej sprawności.
Piecyk ELO M - Invicta
nowość
26-09-2017
Piec wolno stojący ELO M to nowość francuskiej firmy Invicta. Piec o futurystycznym wyglądzie pokryty jest białą emalią. Jego moc nominalna wynosi 5 kW, zaś sprawność 75%. Wylot spalin posiada konstrukcję umożliwiającą podłączenie pionowe lub poziome.
Piecyk Scan 68 Mini
nowość
22-09-2017
Firma Jotul Group wprowadziła nową linię pieców Scan 68 Mini na niskiej podstawie. Piece te są proste i eleganckie. Cechuje je eliptyczny kształt.
Marka Kratki wzbogaciła swoją ofertę o pierwszy polskiej produkcji piecyk wolno stojący na gaz KOZA AB S. Zaletą piecyka jest specjalnie zaprojektowany ceramiczny palnik, który zapewnia realistyczną wizję ognia.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii piecyków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.