Kominki.org   >   Piecyki wolno stojące  >   Nowości

Nowości

Piecyk Mountain - Thorma
nowość
20-11-2017
W ofercie Thormy pojawiła się nowość, piecyk wolno stojący Mountain wykonany z betonu akumulacyjnego. Piecyk posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Jego zabudowa wykonana jest na wkładzie kominkowym Alicante o mocy 8 kW i sprawności 82,3%. Obudowa posiada otwory konwekcyjne, dzięki którym w trakcie spalania efektywnie oddaje ciepło do pomieszczenia za pomocą promieniowania z całej powierzchni obudowy. Piecyk posiada wyprowadzenie wylotu spalin do tyłu lub do góry.
Piecyk Stage - Wodtke
nowość
04-10-2017
Wodtke zaprezentowało nowy model piecyka - Stage z innowacyjną techniką HiClean Filter. Filtr HiClean, modularna akumulacja ciepła oraz możliwość zasilania powietrzem zewnętrznym tworzą optymalną kombinację dla szczególnie efektywnego i niskoemisyjnego spalania przy zachowaniu wysokiej sprawności.
Piecyk ELO M - Invicta
nowość
26-09-2017
Piec wolno stojący ELO M to nowość francuskiej firmy Invicta. Piec o futurystycznym wyglądzie pokryty jest białą emalią. Jego moc nominalna wynosi 5 kW, zaś sprawność 75%. Wylot spalin posiada konstrukcję umożliwiającą podłączenie pionowe lub poziome.
Piecyk Scan 68 Mini
nowość
22-09-2017
Firma Jotul Group wprowadziła nową linię pieców Scan 68 Mini na niskiej podstawie. Piece te są proste i eleganckie. Cechuje je eliptyczny kształt.
Marka Kratki wzbogaciła swoją ofertę o pierwszy polskiej produkcji piecyk wolno stojący na gaz KOZA AB S. Zaletą piecyka jest specjalnie zaprojektowany ceramiczny palnik, który zapewnia realistyczną wizję ognia.
Piecyk na pelet Camelia Air wykonany jest w konstrukcji stalowej. Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. Kaflowe boki oraz górny panel dostępne są w kolorze: białym, brązowym, bordowym lub jasno szarym.
Piecyk SEO marki Spartherm
nowość
12-08-2017
Wolno stojący kominek SEO marki Spartherm występuje w dwóch wersjach - trzyszybowej SEO L, oraz z prostą szybą SEO S. Drugi z nich umożliwia obracanie samym paleniskiem +/- 45 stopni w stosunku do podstawy. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym lub czarnym. Kominek współpracuje z najnowszym S-Thermatik NEO, z którym łączy się bezprzewodowo za pomocą darmowej aplikacji na urządzenia mobilne. Specjalna interaktywna dioda poinformuje użytkownika o konieczności np. dołożenia opału.
Prince 3 Hydro to nowy piec na pelet marki Cadel, który spełnia wymagania dyrektywy Ekoprojekt. Piec o mocy 12 kW posiada płaszcz wodny i może być sterowany przy użyciu smartfona. Zaprojektowany jest tak, by łączyć w sobie urok ognia i zapewniać ciepło dla całego domu.
Intuicyjny w obsłudze, bezpieczny i ekologiczny - miejscowy ogrzewacz pomieszczeń VIKING wyprodukowany przez polskiego lidera branży kominkowej, firmę Kratki.pl. VIKING przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych. Jego niezwykle prosty design i niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w każdej, aranżacji.
Piece wolnostojące Thor oraz Thor View to nowość w ofercie lidera branży kominkowej w Polsce – firmy Kratki.pl. Nowe modele wyróżnia ponadczasowy design i bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne piece wolnostojące marki Kratki to gotowe produkty, które sprawdzą się w domach z rekuperacją, dostarczającą świeże zewnętrzne filtrowane powietrze wymieniając to zużyte. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach.
1  2    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii piecyków

 • "Kozy" - piecyki wolnostojące

  "Kozy" - piecyki...

 • SKANDI-300-coffre

  SKANDI-300-coffre

  Oto przedstawiciel szerokiej gamy kominków wolnostojących serii SCANDI oferowanych przez...
 • EVORA T 03

  EVORA T 03

  EVORA T 03 "Palenisko osadzone na eleganckiej nóżce." • domów energooszczędnych • zaokrąglona szyba...
 • BRUNNER

  BRUNNER

  PRZYJACIEL NA CAŁE ŻYCIE: IRON DOG N°1Dobrzy przyjaciele zajmują szczególne miejsce w naszym życiu....
 • KOLANO GIĘTE SZARE - PODŁĄCZENIE PIECYKA

  KOLANO GIĘTE SZARE -...

  System kolan giętych Prothermia przeznaczony jest do budowy estetycznych przyłączy kominków,...
 • Bullerjan Design I

  Bullerjan Design I

  Prezentowany piec marki Bullerjan jest zainstalowany w naszym salonie kominkowym, gdzie stanowi...
 • Piecyk na pellet MCZ Star 2.0 Comfort Air 10kW

  Piecyk na pellet MCZ Star 2.0...

  Piecyk na pelet wykonany w konstrukcji stalowej. Górny panel oraz boki z ceramiki. Ruszt żeliwny z...
 • Thorma Andorra brazowa

  Thorma Andorra brazowa

  Piecyk wolnostojący
 • BRUNNER

  BRUNNER

  NAJLEPSZE DECYZJE PODEJMUJE SIĘ SPONTANICZNIE: IRON DOG N°6Od samego początku ogień miał wiele...

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.