Znajdź firmę z branży kominkowej w swojej okolicy
Kominki.org   >   Piece kaflowe  >   Nowości

Nowości

Firma Sommerhuber przedstawiła nowość - kafle Pfeifenmuster. Sommerhuber łączy tradycyjne wzory z nowymi, nowoczesnymi fakturami i kolorami szkliw. Pfeifenmuster to kafel popularny już w czasach renesansu, który został zmodernizowany przez kaflarnię ze Steyr prawie 40 lat temu. Obecnie etap produkcji Pfeifenmuster jest w dużej mierze niezmieniony, jednak postawiono na nowoczesne powierzchnie i nowe kolory. Kafel dostępny jest we wszystkich odcieniach szkliw Sommerhuber.
Święto Wieży w Bieczu
zapowiedź
24-05-2018
Fundacja Monumenta Poloniae zaprasza na Święto Wieży w Bieczu (woj. lubuskie), które odbędzie się 26 maja 2018 roku. Oprócz wydarzeń związanych z promocją zabytkowego pałacu, który od kilku miesięcy znajduje się pod opieką fundacji, odnaleźć będzie można także kilka akcentów związanych z branżą zduńską i kaflarską. Fundacja będzie promować swoje wyroby powstające w kaflarni w Zdunach. Odbędą się również warsztaty ceramiczne prowadzone przez Marię Grzybek oraz Macieja Burdzy.
Kakkelovnsmakeriet jest oficjalnym i jedynym w Polsce dystrybutorem Królewskich Pieców Kaflowych marki Hoff w Polsce, których producentem jest norweska firma Kakkelovnsmakeriet AS. Piece Hoff swój debiut w Polsce miały na Targach Kominkowych KOMINKI w Poznaniu.
Dzień 13 marca 2018 roku, okazał się bardzo szczęśliwym dniem dla Zduńskiej Izby Muzealnej Fundacji Monumenta Poloniae w Zdunach, która wzbogaciła swoją kolekcję o wyjątkowy, pełny, oryginalny i znakomicie zachowany eksponat muzealny. Jest to stalowy pancerz pieca kaflowego, pochodzący z przedwojennej wytwórni Karola Szrajbera z Warszawy.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii piece kaflowe

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.