Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Nowości

Nowości

Brykiet Weber Premium
nowość
18-05-2018
Wysokokaloryczny i bezwonny brykiet Weber Premium jest gotowy do grillowania w 20 minut od rozpalenia. Charakteryzuje się wysoką wydajnością...
Firma Godkowie została wyłącznym dystrybutorem nowoczesnych urządzeń ogrodowych marki Ofyr w Polsce. Godkowie zostali też przedstawicielem w Polsce fińskiego producenta asortymentu grillowego – marki Muurikka, w którego skład wchodzą grille, patelnie do grillowania i wędzarki elektryczne.
iGrill™ 2 Weber
nowość
01-05-2018
iGrill™ 2 to nowoczesny, bezprzewodowy termometr cyfrowy z czujnikiem zewnętrznym. Dzięki technologii Bluetooth zyskujemy możliwość pełnej kontroli procesu grillowania za pomocą urządzeń mobilnych.
iGrill marki Weber to bezprzewodowy termometr pracujący w technologii bluetooth. Jest wyposażony w specjalne sondy, które umożliwiają kontrolę temperatury mięsa i ryb przez cały proces grillowania. Po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji Weber iGrill na smartfonie lub tablecie możemy monitorować na bieżąco poziom wypieczenia naszych potraw bez częstego podchodzenia do grilla. Zasięg urządzenia wynosi aż 45 metrów, więc nie ma przeszkód, by swobodnie spędzać czas z naszymi gośćmi.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.