Kominki.org   >   Kratki blok  >   Kominki gazowe  >   Kominki gazowe - Centrum Kominkowe Spartherm

Kominki gazowe

Kominki gazowe - Centrum Kominkowe SparthermArtykuł reklamowy

03-03-2017
drukuj

Każdy z nas spostrzega, że „rzeczywistość wokół zmienia się dynamicznie”. Tempo życia wciąż wzrasta, powodując, że mamy coraz mniej czasu dla siebie, a jednocześnie stajemy się coraz bardziej wygodni, zaś kominek, o ile decydujemy się na jego posiadanie, coraz częściej stanowi element pięknej aranżacji wnętrza do okazjonalnego użytkowania. Oczywiście nie bez znaczenia są w tym przypadku pewne uciążliwości związane z zakupem i magazynowaniem mokrego drewna, bo zasadniczo suchego drewna rynek nie oferuje.

Wielu zatem zaczyna nie tylko marzyć, ale i poszukiwać „kominków bezobsługowych”. W ten bardzo praktyczny sposób myślenia wpisują się bez wątpienia kominki gazowe Dru firmy Spartherm. Mając na uwadze fakt, że producent cały czas poszerza asortyment i optymalizuje „wizję” ognia, wielu klientów ze zdziwieniem odkrywa atrakcyjność kominków gazowych.

Dotychczasowi sceptycy tych urządzeń zaczynają zmieniać swoje myślenie. O tym, że tak jest świadczy ciągły wzrost sprzedaży tych urządzeń. Bez wątpienia atutem nr l kominków gazowych jest ich zminimalizowana obsługa. Całość obsługi to zasadniczo włączenie urządzenia przy pomocy pilota i nastawienie temperatury, jaką chcemy mieć w mieszkaniu. Drugi niezwykle istotny atut to dopracowany kształt i kolor płomienia do złudzenia przypominający palące się drewno.

Hitem cały czas są rozwiązania z podwójnym układem palników i możliwością modulowania płomienia przy pomocy tabletu, co daje także konkretne oszczędności w zużyciu gazu. Zamknięta komora spalania pozwala na bezpieczne użytkowanie kominka bez konieczności czyszczenia szyby – pełny komfort.

Ekspozycja w Centrum Kominkowym Spartherm Kraków jest żywą ilustracją nie tylko piękna, ale i komfortu posiadania tego typu rozwiązania.

 

 

Centrum Kominkowe Spartherm

30-001 Kraków

ul. Balicka 214

tel. 12 637 9550

www.centrumkominkowe.pl

Podziel się

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach