Kominki.org   >   Kratki blok  >   Kominki gazowe  >   Kominki gazowe Element 4

Kominki gazowe

Kominki gazowe Element 4Artykuł reklamowy

03-03-2017
drukuj

Holenderska firma Element4 to renomowany producent ekskluzywnych kominków gazowych, oferujący szeroką gamę nowoczesnych urządzeń najwyższej jakości o starannie dopracowanym wzornictwie.

 

Wyjątkowo realistyczna wizja ognia

Specjalna konstrukcja palnika opracowanego przez firmę Element4 zapewnia wyjątkowo realistyczną wizję paleniska, która do złudzenia przypomina widok ognia w kominkach na drewno. Czarna lustrzana szyba na plecach kominka sprawia, że palenisko nabiera głębi mimo swoich niewielkich wymiarów, a dzięki zastosowaniu szyby antyrefleksyjnej przeszklenie kominka jest prawie niewidoczne.

Niski koszt instalacji

Kominki gazowe Element4 mogą być podłączone do zwykłego komina koncentrycznego, a nawet zaadaptowanego kanału dymowego lub wentylacyjnego. Dzięki temu całkowity koszt inwestycji jest znacznie mniejszy niż w przypadku innych tego typu urządzeń, których producenci często wymagają, aby były one przyłączone do znacznie droższych specjalnych systemów kominowych.

5 lat gwarancji

Element4 jako jedyny producent na rynku oferuje 5 lat gwarancji nie tylko na korpus paleniska, lecz również na pozostałe jego elementy – palnik główny, sterownik, palnik płomienia kontrolnego.

Bezpieczeństwo użytkowania

Kominki gazowe Element4 jako jedne z nielicznych tego typu urządzeń dostępnych na rynku wyposażone są w podwójny system zabezpieczenia procesu spalania, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Szeroka gama modeli

Od najbardziej widowiskowych o szerokości ognia 240 cm do niewielkich o szerokości 50 cm. Wybór kształtu paleniska jest właściwie nieograniczony. Wśród nich są paleniska o przeszkleniu: frontowym, narożnym, panoramicznym, wyspowym i vis-a-vis.

Tania eksploatacja

Większość kominków Element4 wyposażonych jest w podwójny palnik. Jeżeli chcemy cieszyć się widokiem ognia bez uzyskiwania większej ilości ciepła, włączamy palnik frontowy, zużywając minimalną ilość gazu. Jeśli natomiast chcemy wykorzystać pełną moc grzewczą kominka, włączamy również drugi palnik umieszczony w tylnej części paleniska. Kominki Element4 wyposażone są również w funkcję E-save, powodującą samoczynną zmianę wielkości płomieni. Dzięki temu oszczędzamy na zużyciu gazu, a palenisko, imitując cykl palenia w kominku opalanym drewnem, wygląda jeszcze bardziej realistycznie. Do swojej pracy kominki Element4 nie potrzebują prądu z sieci. Sterownik kominka jest zasilany bateryjnie.

Wyłącznym dystrybutorem kominków Element4 na Polskę jest Omikron Kominki.

 

 

Omikron Kominki

00-716 Warszawa

ul. Bartycka 20-24 pawilon 101; ul. Bartycka 26 pawilon 92

tel. 22 891 26 71, tel. kom. 514 096 449

info@kominkigazowe.info, www.kominkigazowe.info

 

 

Podziel się

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach