Kominki.org   >   Kratki blok  >   Kominki gazowe

Kominki gazowe

Wybieram palenisko gazowe
przegląd wkładów gazowych
08-08-2017
Nie masz czasu na noszenie drewna i sprzątanie popiołu z kominka? Mieszkasz na ostatnim piętrze i nie możesz zainstalować go w salonie? Postaw na kominek gazowy. Nadal będziesz mógł cieszyć się wizją ognia i ciepłem z kominka, ale bez kłopotu w postaci dokładania opału czy czyszczenia szyby. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest łatwość montażu i obsługi, bezpieczeństwo użytkowania i wysoka sprawność.
Spartherm, Metro 100XTL RCH / Maestro 100 RCH
przegląd kominków gazowych
08-08-2017
Metro 100XTL RCH to wyjątkowy kominek vis-à-vis, z nietypową szybą o wysokości 418 mm. Szerokość drzwi 412/1062/397 mm. Znamionowa moc grzewcza – 9,6 kW. Sprawność <85%. Z kolei Maestro 100 RCH to kominek z prostą szybą o wysokości 697 mm i szerokości 1064mm. Wysokośc drzwi to 418 mm. Znamionowa moc grzewcza 10 kW. Sprawność <85%. Oba wkłady kominkowe na gaz posiadają elektronikę Honeywell, z funkcją Eco Wave (do 50% oszczędności zużycia gazu).
Planika, Valentino
przegląd kominków gazowych
08-08-2017
Planika, z 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem wie jak zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających odbiorców. Mobilnie sterowany bezobsługowy w użytkowaniu, kominek gazowy Valentino jest produktem najwyższej jakości, zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Każdy kominek niezależnie od wersji przeszklenia jest wyposażony w szybę antyrefleksyjną, dającą unikalne poczucie bezpośredniego obcowania z ogniem. Naszym dystrybutorem w Polsce jest firma Plejady Mix www.plejadymix.pl.
Omikron, Element4
przegląd kominków gazowych
08-08-2017
Firma Element4 jest holenderskim producentem kominków gazowych klasy Premium. Ich urządzenia wyróżniają się: nowatorskimi chromoniklowymi palnikami zapewniającymi wyjątkowo naturalną wizję ognia i długi bezawaryjny okres użytkowania; unikalną konstrukcją palenisk z zastosowaniem wielu palników, co zwiększa realizm wizji ognia, a jednocześnie zmniejsza zużycie gazu; niezawodnym systemem bezpieczeństwa pracy urządzenia (m.in. przez zastosowanie podwójnego detektora płomienia).
Kratki, Leo 200
przegląd kominków gazowych
08-08-2017
Kominki Leo firmy Kratki.pl to pierwsze wkłady gazowe polskiej produkcji. Występują w wielu wersjach różniących się mocą grzewczą, rodzajem przeszklenia i rozmiarem. Przystosowane są do palenia gazem ziemnym lub LPG. Kominek Leo 200 z panoramiczną wizją ognia, dyskretną ramką fasady i minimalną ilością elementów zewnętrznych sprawia, że po zabudowie na pierwszym planie jest ogień. Zakres mocy grzewczej 8,5–17 kW. Wymiary (szer. × wys. × gł.): 2010 × 879 × 481 mm.
Faber, theBUZZ
przegląd kominków gazowych
08-08-2017
Zewnętrzny, przenośny kominek gazowy w stalowej obudowie – wersja w kolorze czarnym. Minimalistyczna, stylowa forma daje ogromne możliwości przy aranżacji wolnej przestrzeni. theBUZZ sprawdza się świetnie w ogrodzie, na tarasie oraz dziedzińcu, komfortową eksploatację ułatwiają praktyczne kółka ułatwiające zmianę miejsca. Urządzenie standardowo przystosowane jest do zasilania gazem LPG (opcjonalnie gazem ziemnym), maksymalny pobór gazu wynosi około 0,7 kg/h.
Faza gazowa
03-03-2017
Jest niemal regułą, że wszystko, co pojawia się w Europie albo gdzieś na świecie, za jakiś czas trafia również do Polski. W przypadku samochodów, elektroniki, muzyki czy filmów często premiera w Paryżu i Warszawie jest tego samego dnia! Większość europejskich producentów kominkowych, którzy dobrze sobie z gazem radzą, ma w Polsce swoich przedstawicieli.
Kominki gazowe - Centrum Kominkowe Spartherm
Artykuł reklamowy
03-03-2017
Każdy z nas spostrzega, że „rzeczywistość wokół zmienia się dynamicznie”. Tempo życia wciąż wzrasta, powodując, że mamy coraz mniej czasu dla siebie, a jednocześnie stajemy się coraz bardziej wygodni, zaś kominek, o ile decydujemy się na jego posiadanie, coraz częściej stanowi element pięknej aranżacji wnętrza do okazjonalnego użytkowania.
Kominki gazowe Element 4
Artykuł reklamowy
03-03-2017
Holenderska firma Element4 to renomowany producent ekskluzywnych kominków gazowych, oferujący szeroką gamę nowoczesnych urządzeń najwyższej jakości o starannie dopracowanym wzornictwie.
DRU – relaks przy kominku
Artykuł reklamowy
03-03-2017
DRU zostało założone w 1754 roku i jest najstarszym przemysłowym przedsiębiorstwem w Holandii. W początkowej fazie firma produkowała żeliwne akcesoria kuchenne. Dzięki doświadczeniom i wiedzy na temat żeliwa, zdobytym przy obróbce tego materiału, w kolejnym etapie rozwoju firmy zaczęto produkować piece. Jednak dopiero odkrycie złóż gazu ziemnego w miejscowości Slochteren w 1959 roku, zapoczątkowało wyspecjalizowanie się w rozwoju i produkcji szerokiej palety urządzeń grzewczych na gaz.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach