Kominki.org   >   Kratki blok  >   Wybieram biokominek / kominek elektryczny

Wybieram biokominek / kominek elektryczny

Biokominki i kominki elektryczne to urządzenia nowoczesne, a zarazem klasyczne. Będą świetnym rozwiązaniem dla amatorów ognia, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie żywego ognia w domu. Bezpieczne i łatwe w użytkowaniu, nie wymagają podłączenia do instalacji kominowej, nie wydzielają dymu i sadzy.
Hitze
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
04-06-2018
Pośród szerokiego wyboru biokominków wyjątkową propozycją są meble ze zintegrowanymi biokominkami. Jednym z pionierskich producentów takich produktów w Polsce jest firma Hitze, oferująca wachlarz biostolików: Piatto, Rullo i Ignis. Najwyższa jakość wykonania, minimalistyczny design i ich praktyczne zastosowanie są szczególnie doceniane w restauracjach, hotelach czy obiektach SPA.
Komo
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
04-06-2018
Włoskie biokominki Horus to harmonijne połączenie stali, szkła i ognia. Sercem każdego biokominka jest opatentowany palnik Fuoco wykonany z grubej stali nierdzewnej, odpornej na działanie wysokich temperatur i szok termiczny. Wewnątrz palnika znajduje się innowacyjny wkład ceramiczny, który wyklucza ryzyko wylania się paliwa oraz pozwala na znaczną oszczędność zużycia bioetanolu, gdyż w wyniku działania ognia spala się nie tylko ciecz, lecz także ulatniające się gazy.
Kratki
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
04-06-2018
Horyzontalny, narożny biokominek z serii DELTA to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kominków, jego budowa sprawia, że nie wymaga skomplikowanej instalacji, ani podłączenia do przewewodu kominowego. Dzięki dwustronnej wizji ognia, panoramicznemu wyglądowi i delikatnej ramie frontowej, doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych wnętrz. Tego typu biokominek jest często wybierany w przypadku otwartych pomieszczeń, w których łączone są różne przestrzenie, np. salon z jadalnią.
Spartherm
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
04-06-2018
Ebios Fire to nowoczesne biokominki od Spartherm. Opatentowana technologia z bezpiecznym zbiornikiem, elegancki design oraz najwyższa jakość wykonania sprawiają, że produkty serii Ebios Fire są najlepsze w swojej klasie. Dostępny szeroki wachlarz produktów wolnostojących, do zabudowy oraz wiszących sprawia, że każdy znajdzie wymarzony produkt dla siebie. Dodatkowo, dla najbardziej wymagających stworzona została seria tzw. produktów nietypowych, które tworzone są na indywidualne zamówienie.
Glen Dimplex
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
04-06-2018
Kominek elektryczny ARCH LED to nowoczesny i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame LED, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania, koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h! Obudowa fornirowana drewnem w kolorze ciemnego orzecha na podstawie imitującej beton. Kominek elektryczny NISSUM L to z kolei stylowy kominek ścienny z czarną ramą na wysoki połysk i efektem płomienia Opti-myst.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach