Kominki.org   >   Kratki blok  >   Wybieram biokominek / kominek elektryczny

Wybieram biokominek / kominek elektryczny

Wybieram biokominek/kominek elektryczny
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
16-02-2018
Biokominki i kominki elektryczne to urządzenia nowoczesne, a zarazem klasyczne. Będą świetnym rozwiązaniem dla amatorów ognia, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie żywego ognia w domu. Bezpieczne i łatwe w użytkowaniu, nie wymagają podłączenia do instalacji kominowej, nie wydzielają dymu i sadzy.
Infire
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
16-02-2018
Infire to polski producent biokominków najwyższej jakości. Zróżnicowanie modeli z naszej oferty pozwoli na wybór biokominka idealnego do Państwa wnętrza. Zarówno nowoczesnego jak i klasycznego. Własny park maszynowy pozwala nam również na realizację licznych zamówień indywidualnych zgodnych z życzeniami i pomysłem klienta. Specjalnie dopracowane biopaliwo Infire pozwala na cieszenie się magią prawdziwego ognia i ciepła w każdym wnętrzu bezwonnie, bezpiecznie i beż żadnych instalacji.
Glen Dimplex
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
16-02-2018
Kominek elektryczny ARCH LED to nowoczesny i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame LED, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania, koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h! Obudowa fornirowana drewnem w kolorze ciemnego orzecha na podstawie imitującej beton. Kominek elektryczny NISSUM L to z kolei stylowy kominek ścienny z czarną ramą na wysoki połysk i efektem płomienia Opti-myst.
Knap Sp. z o.o. Sp.k.
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
16-02-2018
Biokominki wiszące to idealne rozwiązanie dla amatorów ognia. Większość z modeli przeznaczona jest do zabudowy, imitując tym samym tradycyjne kominki. W naszej ofercie znajdują się również modele z nieinwazyjnym systemem montażu, dzięki któremu instalacja jest równie prosta jak powieszenie obrazu. Dodając do tego wysoką jakość oraz niepowtarzalny styl sprawimy, że każde wnętrze nabierze nowego blasku.
Hitze
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
16-02-2018
Biostolik Rullo emituje łagodne światło i ciepło, wytwarzając wokół nastrojową aurę. Wyróżnia się oryginalnym designem, który stworzy niepowtarzalny nastrój w przestrzeni salonów, tarasów, ogrodów zimowych, restauracji czy hoteli. Biostolik zasilany jest bezwonnym i biodegradowalnym biopaliwem Jest bezpieczny w użytkowaniu, nie wymaga podłączenia do prądu i instalacji kominowej, nie wydziela dymu i sadzy.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach