Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Kolejne modele wkładów LUCY

Nowości

Kolejne modele wkładów LUCYnowość

05-05-2017
drukuj

LUCY 12 SLIM

LUCY 14 SLIM

LUCY 12 TUNEL

LUCY 14 TUNEL

Popularna seria wkładów kominkowych LUCY powiększyła się o cztery nowe modele. Niezwykle funkcjonalne i estetyczne urządzenia będą teraz cieszyć także miłośników oryginalnego designu oraz mieszkańców domów energooszczędnych.
 
Linia LUCY polskiego producenta wkładów kominkowych Kratki.pl to stalowe wkłady, zaprojektowane w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne. Przemyślane połączenie walorów estetycznych z funkcjonalnymi rozwiązaniami sprawia, że klienci szczególnie chętnie decydują się na zakup kominków z tej serii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, firma Kratki.pl rozszerzyła serię o cztery nowe modele LUCY.
 
SLIM, gdy nie potrzeba wiele energii
 
LUCY 12 SLIM i LUCY 14 SLIM (o mocach nominalnych odpowiednio 6 kW I 7 kW) to wkłady stworzone dla posiadaczy niewielkich salonów, domów energooszczędnych lub pasywnych. Dzięki swoim wymiarom nadają się do płytkiej zabudowy, nie zajmują wiele miejsca, mają też mniejszą moc grzewczą. Są więc idealnym rozwiązaniem do domów, którym nie trzeba dostarczać dużo energii. Producent zadbał też o to, by powietrze doprowadzane do wszystkich kominków LUCY pochodziło wyłącznie z zewnątrz. Domy energooszczędne i pasywne są niezwykle szczelne i zużywanie tlenu z wnętrza pomieszczenia mogłoby wywołać podciśnienie i zasysanie powietrza przez dostępne, ale nieprzeznaczone do tego otwory. To powodowałoby utratę ciepła, a nie jego zysk. Zastosowany dolot w modelach  SLIM wyklucza taki skutek. 
 
TUNEL, by podziwiać płomienie dwóch stron 
 
Kolejne nowe produkty od Kratki.pl to LUCY 12 TUNEL i LUCY 14 TUNEL (o mocach nominalnych odpowiednio 12 kW i 14 kW). Spodobają się osobom, którym zależy na wyjątkowych doznaniach. Dzięki panoramicznej formie i przeszkleniu zarówno na froncie, jak i z tyłu kominka, wizja ognia jest wyjątkowa i pasjonująca. Miłośnicy relaksowania się przy kominku i obserwowania płomieni, nie będą mogli oderwać wzroku od wkładów LUCY TUNEL. Zastosowanie drugich drzwiczek, zamiast tylnej ściany wkładu sprawia, że ciepło promieniuje w dwóch kierunkach. Model można więc montować między sąsiadującymi pomieszczeniami i podziwiać palenisko zarówno z salonu, jak i jadalni czy sypialni.
 
Innowacyjna i elegancka LUCY
 
Całą serię produktów łączy wysoka jakość, estetyka i nowoczesne technologie. Wszystkie komory wkładów LUCY są wyłożone materiałem Acumotte, który akumuluje ciepło i podwyższa temperaturę w palenisku. Są też ekologiczne – dzięki zastosowanym deflektorom droga spalin jest wydłużona i podnosi efektywność spalania i minimalizuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery. We wkładach LUCY zastosowano także system czystej szyby (kurtynę powietrzną). Dzięki przemyślanym rozwiązaniom kominki te są łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości.
 
 
 
 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.