Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Targi ISH we Frankfurcie nad Menem

Nowości

Targi ISH we Frankfurcie nad Menem

20-03-2017
drukuj

Wodtke

Dovre

Klover

Kratki.pl

Faber

Dru

Austroflamm

Thermorossi

Palazzetti

Schott

Mikołajczyk Design

Hajduk

Haas+Sohn

Kal-Fire

Ruby Fires

Edilkamin

Leda

Spartherm

Ortal

Spartherm

Lechma

Wanders

Hoxter

MCZ Group

Max Blank

Rais

Kawmet

Nordica

Planika

Animo

Alfa Plam

Cera

MkŻary

Darco

Jawar

Plum

alfa Pizza

Tech

W dniach 14-18 marca na terenie targów we Frankfurcie nad Menem odbyła się jedna z najważniejszych imprez targowych branży sanitarno-grzewczej wyznaczająca trendy na kolejne dwa lata. Targi zanotowały wzrost w stosunku do poprzedniej edycji jeśli chodzi o liczbę odwiedzających ponad 200 tysięcy osób (edycja 2015 - ponad 196 tysięcy) z czego 40 % to odwiedzający spoza Niemiec. Co ważne w grupie odwiedzających Polacy znaleźli się w pierwszej dziesiątce obok Włochów, Chińczyków, Francuzów, Holendrów, Szwajcarów, Brytyjczyków, Belgów, Austriaków i Hiszpanów. Spośród 2 482 wystawców 64 % stanowią firmy spoza Niemiec a ponad setka to byli wystawcy kominkowi prezentujący swoją ofertę tradycyjnie na hali 9.2.  Jak powiedział Wolfgang Marzin, CEO Messe Frankfurt: "ISH rośnie i staje się coraz bardziej imprezą międzynarodową. Kluczowe dane to potwierdzają. Atmosfera w halach była doskonała. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu imprezy. "

 

W hali kominkowej nie zabrakło stałych bywalców takich jak Sparthem,  Austroflamm, Wodtke czy Leda. Sporą reprezentację miały firmy włoskie. Obecne były m.in.: MCZ, Edilkamin, Palazzetti, Nordica, Thermorossi, Ravelli. Znaleźć można było produkty z różnych sektorów nie tylko opalane drewnem, czy peletem ale i paleniska gazowe, na bioetanol lub prąd. Na hali kominkowej było też trochę debiutów , w tym też polskich. Generalnie reprezentacja polskich firm podczas tej edycji była silna. Obecni na hali kominkowej byli: Kratki.pl, Hajduk, Lechma w kooperacji z elektroniką Tatarek, Kaw-Met, Planika, Mikołajczyk Design, Darco oraz Jawar. Na wielu stoiskach można też było liczyć na obsługę w języku polskim dzięki obecności polskich przedstawicieli. W pozostałych halach wystawiali się także Plum z elektroniką, Tech z elektroniką sterującą, MK Żary z kominami,  Sunex S.A. z biokominkami.  

Targi były okazją do poznania nowości przygotowanych z myślą o tej edycji targów i poznania trendów oraz kierunków w jakich rozwija się branża. 

 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.