Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Co dwa lata w Weronie odbywają się jedne z najważniejszych targów poświęconych urządzeniom opalanym drewnem lub peletem - Progetto Fuoco. W dniach 21-25 lutego Weronę rozpaliły piecyki, kominki, kuchnie i urządzenia ogrodowe.
Eco-kominek plus 2018
ekologia
02-02-2018
Podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI w Poznaniu 31 stycznia przyznany został tytuł Eco-kominek plus 2018 dla urządzeń o najniższych parametrach emisji pyłów PM (warunkiem uczestnictwa była emisja o conajmniej 25 % niższa niż wymagania dyrektywy Ekoprojekt) w trzech kategoriach: dla palenisk na drewno z zamkniętą komorą spalania, dla palenisk na pelety i dla palenisk na drewno z otwartą komorą spalania.
Podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI w Poznaniu 31 stycznia 2018 roku poznaliśmy laureatów Polskich Premier Targowych. Jury konkursu przyznało cztery równoważne nagrody - Złoty Piec.
Płomień Roku 2017 - Laureaci
ważne
31-01-2018
Po raz trzynasty redakcja "Świata Kominków" przyznała w tym roku nagrody Płomień Roku dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznaliśmy 30 stycznia podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI. Poniżej przedstawiamy wszystkich laureatów.
Świat Kominków nr 53
nowość
27-01-2018
W kolejnym już 53 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych i biokominków. Dowiemy się jak niedrogo, a dobrze zainwestować w kominek, piecyk i piec kaflowy. Poznamy także laureatów nagrody za design - Ofenflamme 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o "Kaflarni w Zdunach" czy "Ognistej firmie", a na koniec zapoznać się z "Przepisem na kominek".
Przedstawiamy 10 punktów deklaracji „O wspólnych działaniach na rzecz kominków i palenia drewnem”. Uroczyste podpisanie deklaracji przez organizacje związane z branżą kominkową odbędzie się 30 stycznia 2018 roku podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2017 w kategorii Zielony Płomień. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od trzynastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 30-tego stycznia 2018 roku podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2017 w kategorii Firma Roku - Handel i Usługi. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od trzynastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 30-tego stycznia 2018 roku podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 12 nominowanych firm do Płomienia Roku 2017 w kategorii Firma Roku - Produkcja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od trzynastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 30-tego stycznia 2018 roku podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2017 w kategorii Produkt Roku - Wzornictwo, Styl, Estetyka. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od trzynastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 30-tego stycznia 2018 roku podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.