Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Firma Kawmet wprowadziła do swojej oferty wkłady kominkowe W17 12,3 kW Eko Dekor, W17 16,1 kW Eko Dekor oraz W16 9,4 kW Eko zgodne z wymaganiami dyrektywy Ekoprojekt. Wkłady spełniają szczegółowe normy emisji pyłów, tlenku węgla, azotu. Paleniska te będą dostępne w sprzedaży w pierwszym kwartale 2018 roku.
Nowość na rynku europejskim
Artykuł reklamowy
13-11-2017
Życzyliby sobie Państwo wkład kominkowy z systemem wysuwu drzwi, ale nie mają Państwo odpowiednich do tego możliwości przestrzennych? Firma BeF Home przedstawia wkłady kominkowe z systemem wysuwu w kierunku na dół i do boku, które umożliwiają nieprzebraną liczbę rozwiązań obudowy wkładu kominkowego. System gilotyny u wkładów kominkowych jest bardzo popularnym rozwiązaniem nie tylko w nowoczesnych obudowach.
Rura kominowa grzewcza CNG
nowość
04-11-2017
Rura kominowa grzewcza CNG to urządzenie bezobsługowe, bezpieczne oraz proste w montażu. Działanie grzejnika oparte jest na konwekcji. W przestrzeni między rurami, z których jest zbudowane wzrasta ciśnienie, powietrze się ogrzewa i zostaje wyrzucone w górnej części grzejnika. Dzięki temu uzyskać można dodatkowo od 20 do nawet 50% więcej ciepła z pieca czy kominka.
Kratki wentylacyjne serii SLIM i SLIM INOX to nowe produkty w ofercie firmy Hitze. Wyróżniają się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania.
Świat Kominków nr 52
nowość
26-10-2017
W kolejnym już 52 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków z płaszczem wodnym, dowiemy się jak kupić dobry pelet oraz jak przygotować się do sezonu zimowego. Poznamy także laureatów Płomień Roku 2016. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o Muzeum Ognia w Żorach, kominkach w luksusowych wnętrzach, kominkach gazowych w rozmiarze XL/XXL, piecykach peletowych i żeliwnych oraz nowoczesnych, funkcjonalnych kuchniach.
Dragon 6 XXL - nowość Unico
nowość
23-10-2017
Firma Unico wzbogaciła swoją ofertę o nowy wkład Dragon 6 XXL. Palenisko dedykowane jest do zabudów portalowych. Posiada dużą szybę o wymiarach 713x561. Wkład osiąga moc grzewczą 12 kW i sprawność 78%.
PP440 Low i PP435 Lower to nowe, niewielkich rozmiarów wkłady powietrzne firmy Lechma dedykowane do małych domów lub domków rekreacyjnych.
Nowa seria wkładów kominkowych do zabudowy Scan 5000 Series to nowoczesne paleniska charakteryzujące się dużą wizją ognia i prostą formą.
Element4 od dawna oferuje kominki dwupalnikowe, a obecnie jako pierwszy producent na rynku wprowadził nowatorskie rozwiązania z pięcioma palnikami - Quad Burner. Nowe rozwiązanie pozwala na regulowanie mocy grzewczej kominka od 2 aż do 15 kW, przy możliwych czterech ustawieniach włączonych palników.
W Świdniku już trwają przygotowania do zimy. Aby powietrze w mieście i okolicach było jak najmniej zatruwane przez osoby spalające śmieci, strażnikom miejskim pomoże pokaźnych rozmiarów dron.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.