Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Linia wkładów VN - Kratki
nowość
14-06-2018
Firma Kratki.pl wprowadziła do swojej oferty linię wkładów kominkowych z serii VN. Wkład VN posiada narożne przeszklenie oraz drzwiczki otwierane do góry. Drzwi wkładów wyposażone są w pojedynczą, dekoracyjną szybę typu Glass. Drzwiczki posiadają też blokadę rodzicielską, która chroni przed niepowołanym otwarciem drzwi ku górze. Wkłady VN dostępne są w dwóch wersjach przeszklenia: prawym lub lewym.
Linia wkładów STMA - Hitze
nowość
07-06-2018
Firma Hitze wzbogaciła swoją ofertę o nową linię powietrznych wkładów kominkowych STMA. Linia STMA to trzy modele różniące się mocą, gabarytem oraz wizją ognia (standardowa lub narożna). Wkłady spełniają restrykcyjne wymagania dyrektywy Ekoprojekt.
Koperfam przedstawicielem AKOS
nowość
22-05-2018
Firma Koperfam została generalnym dystrybutorem kominków gazowych AKOS na rynku polskim. Kominki AKOS produkowane są w Polsce i zostały zaprojektowane przez Alberta Sasona jako linia produktów minimalistycznych.
Noc Muzeów 2018
nowość
17-05-2018
Noc Muzeów to wyjątkowy czas, kiedy muzea w całej Polsce udostępniają zwiedzającym swoje wnętrza całkowicie za darmo, lub za drobną opłatą. W tym roku przypada ona w dniu 19 maja. Z tej okazji prezentujemy program Nocy Muzeów w wybranych przez nas obiektach, które posiadają w swoich wnętrzach zabytkowe kominki i piece. Obiekty te w dużej mierze znajdą się w kolejnym numerze Świata Kominków w materiale przygotowanym z okazji 100 -lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Złotym Medalem MTP KOMINKI 2018 - Wybór Konsumentów wyróżniona została firma Kratki.pl. Z pięciu innowacyjnych produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI 2018, to linia trójstronnych wkładów kominkowych NB (NBC 8, NBC 9,, NBC 10, NBU) firmy Kratki.pl głosem konsumentów wyróżniona została Złotym Medalem MTP KOMINKI 2018.
11 maja odbyło się otwarcie Kącika Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ulicy Głowackiego 26 w Lublinie. Organizatorem inicjatywy zmiany świetlicy w przyjazną dla mieszkańców przestrzeń, w której będą mogli się spotykać, przyjmować gości i poczuć się jak w domu jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej - Porozumienie Bez Barier. Jednym ze sponsorów inicjatywy, dzięki której w przestrzeni tej zjawił się kominek na bioetanol jest firma Kratki.pl
Kominki hybrydowe na drewno i pelet firmy Iwona Pellets zdobyły srebrną nagrodę za innowacyjność podczas targów energii odnawialnej Bois Energie w Grenoble we Francji. Jest to wyróżnienie dla firmy, które pokazuje, że produkty polskich producentów doceniane są również na arenie międzynarodowej.
W kolejnym już 54 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków gazowych w rozmiarze s. Poczytamy też o biokominkach klasy premium. Dowiemy się więcej na temat historii kominków i pieców z Norwegii, a także poznamy laureatów konkursu Ruegg Photo Award 2017. W tym numerze będzie można poczytać też m.in. o kuchni w plenerze, rodzinnej firmie Kaufmann Keramik i piecykowych trendach Progetto Fuoco 2018.
Defro Home
nowość
30-04-2018
Znana z produkcji kotłów centralnego ogrzewania firma Defro stworzyła markę Defro Home dedykowaną urządzeniom kominkowym. W ofercie firmy znajdują się paleniska kominkowe powietrzne oraz wodne, a także piecyki, zarówno na drewno, jak i na pelet. Oficjalny debiut miał miejsce w styczniu podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Incyrcle - nowość Infire
nowość
13-04-2018
Firma Infire wzbogaciła swoją ofertę o nowość - model Incyrcle. Jest to wiszący, okrągły biokominek z rurą ozdobą (bez potrzeby wyciągu). Istnieje możliwość wykonania paleniska na zamówienie w każdym kolorze oraz możliwość zamówienia długości rury w odpowiadającym wymiarze.
1  2    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.