Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Płomień Roku 2016 - Laureaci
ważne
26-06-2017
Po raz dwunasty redakcja "Świata Kominków" przyznała w tym roku nagrody Płomień Roku dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznaliśmy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Nałęczowie. Poniżej przedstawiamy wszystkich laureatów.
Gala Płomień Roku 2016
ważne
22-06-2017
W dniu 23 czerwca bieżącego roku (już jutro) odbędzie się w Nałęczowie uroczysta Gala wręczenia nagród Płomień Roku 2016. Gali będzie towarzyszyło III Forum Producentów i Dystrybutorów, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Kominki Polskie" i Świat Kominków.
W kolejnym już 51 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat drewna i brykietów, kominów systemowych oraz wentylacji w domach energooszczędnych. Poznamy także Nominacje Płomienia Roku 2016. Dowiemy się również więcej na temat zielonych tendencji 2017 z ISH Frankfurt. W tym numerze będzie można poczytać też na temat historii Muzeum Pałacu w Rogalinie, piecyków oraz mody na ogień w ogrodzie.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2016 w kategorii Firma Roku - Produkcja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od dwunastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2016 w kategorii Firma Roku - Handel i Usługi. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od dwunastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2016 w kategorii Zielony Płomień. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od dwunastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2016 w kategorii Produkt Roku - Wzornictwo, Styl, Estetyka. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od dwunastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2016 w kategorii Produkt Roku - Technika, Bezpieczeństwo. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od dwunastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2016 w kategorii Mała Firma - Realizacja Roku. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od dwunastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Po raz dwunasty redakcja "Świata Kominków" przyzna w tym roku nagrody Płomień Roku dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 23 czerwca podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie. Przedstawiamy nominacje do Płomienia Roku 2016 w kategorii Wydarzenie Roku.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

Z galerii Video

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.