Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Kominki  >   Inspiracje

Inspiracje

Na mapie firm kominkowych warto odwiedzić nowopowstałe miejsce. Firma Groz i jej właściciel Pan Grzegorz Kijowski ,od lat znany na lokalnym ryku kominkowym, podczas uroczystego otwarcia zaprezentował swoją nową siedzibę. Jak twierdzi sam właściciel firma, która się nie rozwija i nie inwestuje, cofa się
Kominek ścienny wbudowany, zwany czasami angielskim, ramowym lub po prostu kominkiem z portalem ... ten rodzaj kominka umożliwia stworzenie nadzwyczaj szerokiej gamy rozwiązań: od surowej prostoty do najbardziej wyrafinowanych i dostojnych kształtów.
Targi branży kominkowej to miejsce, gdzie można zobaczyć wiele nowości i ciekawych inspiracji, a także podpatrzeć jakie trendy będą obowiązywać w najbliższym czasie. Podczas tegorocznych targów w Wels dominowały propozycje kominków, w tym opalanych drewnem, ale również pojawiło się sporo biokominków. Jakie trendy będą obowiązywały w tym roku przekonajcie się sami.
Klasyczna forma - M-KOM
przegląd
02-02-2017
M-KOM to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem wynikającym z realizacji wielu zleceń, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W ofercie firmy znajdziemy bogaty wybór obudów kominkowych wykonanych z naturalnego kamienia, takich jak marmur i trawertyn. Obudowy wykonane są ręcznie przy zachowaniu dbałości o każdy szczegół.
Linia biokominków INPORTAL marki Infire to idealny kompromis pomiędzy pięknem kominka z prawdziwym ogniem a łatwością i wygodą montażu oraz obsługi. Portale wykonane z MDFu lakierowanego na wysoki połysk ze stalowym wkładem i bezpiecznym paleniskiem z włóknem ceramicznym pozwalają na cieszenie się kominkiem z prawdziwym ogniem o tradycyjnym wyglądzie bez problemów z drewnem, kominem czy sadzą.
Portal kominkowy to niewątpliwie rozwiązanie ponadczasowe. Kojarzy nam się głównie z bogatymi wnętrzami pałacowymi oraz eleganckimi dworami szlacheckimi. Obecnie może ozdabiać różne wnętrza. Salony naszych domów, sale bankietowe czy konferencyjne, hotele czy restauracje. Jedno jest pewne klasyczny, prosty portal kominkowy wpasuje się idealnie nawet w nowoczesne wnętrze.
Święta to niezwykły czas, w którym możemy spędzać chwile w domowej, ciepłej atmosferze w gronie najbliższych nam osób. Pięknie ozdobiona choinka, pyszne potrawy na stole, a w tle oczywiście otulająca nas magia żywego ognia pochodzącego prosto z naszego kominka.
Metalowe kominki
nowe
19-04-2016
Decyzja o posiadaniu ognistego przyjaciela w domu jest dopiero pierwszą z szeregu decyzji, które dotyczą kominka. Obok kwestii technicznych, równie ważne są elementy wizualne. Materiał, na bazie którego zostanie wykonana obudowa kominka, w największym stopniu decyduje o jego atrakcyjności i wrażeniu, jakie wywoła.
Szarość w kominkach
nie tylko kolor
13-04-2016
Od jakiegoś czasu coraz częściej w wystroju wnętrz dominują szarości. Odcienie czerni i bieli okazują się często zbyt oczywiste. Jednak pomiędzy nimi znajduje się cała paleta szarości, która przedstawia ogromny wachlarz możliwości zabawy nie tylko kolorem, ale i naturalną fakturą materiałów dostępnych w tego typu odcieniach. Tłumaczy to popularność surowego, na pierwszy rzut oka i wydawałoby się nieatrakcyjnego betonu czy steatytu. Ta moda przeniosła się też na kominki.
Kochamy Kominki -warto mieć kominek w domu
KOCHAMY KOMINKI
15-03-2016
KOCHAMY KOMINKI - zapraszamy do wspólnych działań. Kominki i piece opalane drewnem są nie tylko źródłem wielu przyjemnych chwil ale popularnym w Polsce źródłem ogrzewania i dogrzewania. W sytuacjach awaryjnych (brak prądu) mogą swoim ciepłem wręcz ratować zdrowie i życie!. Jeśli będą to urządzenia spełniające normy, prawidłowo zbudowane czy zainstalowane, oraz poprawnie eksploatowane nie widzimy powodów by ich użytkownicy aktualni i potencjalni mieli obawy zdrowotne.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    10

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

Z galerii Video

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.