Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Kominki  >   Inspiracje

Inspiracje

Kominek w letnich kolorach
inspiracje
18-08-2017
Ostre, nasycone, żywe. Kolory są w stanie ożywić bryłę kominka nawet latem, gdy stosunkowo rzadko potrzebujemy dodatkowego ciepła i palimy w kominkach. Najprościej jest, gdy mamy prostą zabudowę kominka w ścianie - wówczas zmiana koloru nie stanowi problemu. Co sezon kupując puszkę farby możemy dostosować barwę kominka do naszego aktualnego nastroju i preferencji. W takiej sytuacji dużo prościej jest o aranżacje bazujące na odważnych oranżach, żółciach, czerwieniach czy też oryginalnych...
Kominek - niczym obraz
inspiracje
14-08-2017
Widok ognia za szybą kominka jest sam w sobie fascynujący. Czasem jednak nie wystarcza nam jego blask i gra płomieni. Potrzebujemy oprawy, która zaprosi nas do podziwiania rozpalonego kominka.
Pomysł na kominek - wybór redakcji
inspiracje
11-08-2017
Klasyczna bądź z pomysłem? Nowoczesna lub tradycyjna, z kafli, kamienia a może betonu? Wybór materiałów na obudowę kominka jest ogromny, a to zaledwie kilka z propozycji. Przekonaj się, która przypadnie Ci do gustu.
Materiałów wykończeniowych jest mnóstwo. Często od nich i ich formy, a także pomysłu projektanta zależy charakter kominka. Nie wiesz co wybrać zobacz kilkanaście różnorodnych propozycji kominków i zainspiruj się.
Kominek i antresola
artykuł
31-07-2017
Antresola, to raczej współczesny element wnętrza. Początkowo jej powstanie wiązało się z koniecznością wygospodarowania dodatkowej przestrzeni mieszkalnej, najczęściej służącej do spania. Stąd antresole pojawiały się w skromniejszych domostwach w formie rozmaitych konstrukcji dostępnych schodami lub drabiną, czasem zwane były one stryszkami.
Kominek ścienny wbudowany, zwany czasami angielskim, ramowym lub po prostu kominkiem z portalem ... ten rodzaj kominka umożliwia stworzenie nadzwyczaj szerokiej gamy rozwiązań: od surowej prostoty do najbardziej wyrafinowanych i dostojnych kształtów.
Inspiracje kominkowe prosto z Wels
inspiracje
07-02-2017
Targi branży kominkowej to miejsce, gdzie można zobaczyć wiele nowości i ciekawych inspiracji, a także podpatrzeć jakie trendy będą obowiązywać w najbliższym czasie. Podczas tegorocznych targów w Wels dominowały propozycje kominków, w tym opalanych drewnem, ale również pojawiło się sporo biokominków. Jakie trendy będą obowiązywały w tym roku przekonajcie się sami.
Uniwersalny portal kominkowy
artykuł
17-01-2017
Portal kominkowy to niewątpliwie rozwiązanie ponadczasowe. Kojarzy nam się głównie z bogatymi wnętrzami pałacowymi oraz eleganckimi dworami szlacheckimi. Obecnie może ozdabiać różne wnętrza. Salony naszych domów, sale bankietowe czy konferencyjne, hotele czy restauracje. Jedno jest pewne klasyczny, prosty portal kominkowy wpasuje się idealnie nawet w nowoczesne wnętrze.
Święta przy kominku!
inspiracje
12-12-2016
Święta to niezwykły czas, w którym możemy spędzać chwile w domowej, ciepłej atmosferze w gronie najbliższych nam osób. Pięknie ozdobiona choinka, pyszne potrawy na stole, a w tle oczywiście otulająca nas magia żywego ognia pochodzącego prosto z naszego kominka.
Kominek i sztuka
artykuł
18-10-2016
Podczas aranżacji przestrzeni wokół kominka warto swój wzrok zwrócić w stronę obrazów. Są one niezwykle, ponieważ odzwierciedlają nie tylko estetyczne zainteresowania właścicieli, ale dopełniają wnętrze nadając mu niepowtarzalnego charakteru.
1  2  3  4  5  6  7  8    

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

 

wypowiedz się

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.