Kominki.org   >   Katalog firm kominkowych  >   VITCAS Polska sp. z o.o.

Katalog firm kominkowych

VITCAS Polska sp. z o.o.

Producent
Chrzanów
Premium Premium

Opis działalności

Vitcas jest producentem wysokiej jakości specjalistycznych produktów do budowy pieców i kominków. Choć działalność firmy ma zasięg globalny, staramy się indywidualnie podchodzić do każdego rynku na którym jesteśmy obecni. Produkty firmy bazują na starych i sprawdzonych formułach, które są jednak stale udoskonalane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

 

Firma Vitcas może poszczycić się posiadaniem certyfikatu BSEN ISO 9001:2008.

 

 Oferowane przez nas produkty obejmują:

·         Kity ogniotrwałe znajdujące zastosowanie zarówno w przemyśle jak i gospodarstwie domowym. Dzięki swoim właściwościom mogą być używane do uzupełniania m.in. cegieł szamotowych, kotłów i kominków.

·         Gładzie żaroodporne stosowane na ścianach oraz w komorach kominków

·         Tynki do kominków które posiadają właściwości podobne do cementu, zapewniające osłonę zabezpieczająca wrażliwe materiały, mogące ulec uszkodzeniu na skutek działania ciepła.

·         Zaprawy żaroodporne będące gotową do użycia mieszkanką cementu ogniotrwałego.

·         Żaroodporne kleje do płytek, sprawdzają się zawsze tam gdzie zwykłe kleje do płytek, ze względu na występującą wysoką temperaturę nie zdają egzaminu.

  ·         Formowane cegły szamotowe które są specjalnie dobraną  mieszanką najwyższej jakości składników ognioodpornych i glinek wiążących, co sprawia że produkt ten może być dowolnie formowany.

 

Wśród materiałów do budowy kominków polecamy również róznego rodzaju płyty potrzebne do wykonania obudowy kominka (izolacyjne, szamotowe, i inne),  farby żaroodporne, cegły szamotowe oraz wiele innych. Produkty te pozwolą albo od podstaw zbudować kominek, albo go konserwować i remontować. Posiadamy również w swojej ofercie zarówno prefabrykowane piece chlebowe i do pizzy, jak również materiały, z których łatwo samodzielnie można zbudować własny piec.

Galeria
Materiały żaroodporne Vitcas

Materiały żaroodporne Vitcas

Inne   

Wszystkie nasze produkty sprawdzą się nie tylko przy budowie kominków, ale...
Producent: Vitcas
Piece Chlebowe Vitcas

Piece Chlebowe Vitcas

Architektura ogrodowa   

Dzięki zróżnicowanej wielkości można znaleźć piec najbardziej odpowiadający...
Podziel się

Firmy w Twojej okolicy

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum