Portal branży kominkowej
Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Biokominki i kominki elektryczne

Biokominki i kominki elektryczne

Biokominki i kominki elektryczne
przegląd biokominków i kominków elektrycznych
26-04-2017
W ostatnich czasach coraz bardziej popularne stają się biokominki i kominki elektryczne. Kiedy ze względów technicznych nie możemy pozwolić sobie na kominek opalany drewnem, biokominki i kominki elektryczne są idealną alternatywą. Są łatwe w instalacji, nie wymagają posiadania przyłącza kominowego, a zamontować je można zarówno w mieszkaniu, jak i domu. Idealnie wpasowują się w różne wnętrza, a zróżnicowanie modeli pozwala na to, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Spartherm
biokominek
26-04-2017
Ebios Fire to biokominki Spartherm. Elegancki design i wykonanie na najwyższym poziomie. Najlepsza jakość oraz wzornictwo na najwyższym poziomie sprawiają, że produkty linii Ebios są bezkonkurencyjne. Dostępne wersje do zabudowy, wolno stojące, a także wiszące. Biokominki Ebios Fire spełniają wszelkie europejskie normy z zakresu bezpieczeństwa i ekologii.
Ruby Fires
biokominki - przegląd
26-04-2017
RubyFires CeramicBrunner to najbezpieczniejsze biokominki. Opatentowana technologia biopalenisk z ceramicznym rdzeniem to gwarancja prostej obsługi, bezpiecznego użytkowania, równomiernego i ekonomicznego spalania paliwa! RubyFires MysticFires to najbardziej realistyczne kominki elektryczne. Nowe wkłady elektryczne wykorzystują do działania wodę. Powstała para wodna jest prześwietlana pomarańczowym światłem, tworząc efekt 3d płomieni.
Knap sp. z o.o. sp.k
biokominki-przegląd
26-04-2017
Biokominki wolno stojące z serii Black & White to nowoczesna i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnego kominka. Charakteryzują się one przede wszystkim mobilnością, dzięki czemu można dowolnie zmieniać ich położenie. Dodatkowo brak instalacji, popiołu a przy tym niewielkie rozmiary powodują, iż sprawdzą się one zarówno w nowoczesnym mieszkaniu, jak i w domu.
Infire
biokominki - przegląd
26-04-2017
Infire to polski producent biokominków najwyższej jakości. Zróżnicowanie modeli z naszej oferty pozwoli na wybór biokominka idealnego do Państwa wnętrza. Zarówno nowoczesnego jak i klasycznego. Własny park maszynowy pozwala nam również na realizację licznych zamówień indywidualnych zgodnych z życzeniem i pomysłem klienta. Specjalnie dopracowane biopaliwo Infire pozwala na cieszenie się magią prawdziwego ognia i ciepła w każdym wnętrzu bezwonnie, bezpiecznie i bez żadnych instalacji.
Innowacyjne kominki elektryczne
kominki elektryczne - przegląd
25-04-2017
Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu podkreślane przez rozchodzący się blask. Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu – trzeba usuwać popiół, magazynować opał i dbać o utrzymanie czystości. Stąd też coraz więcej osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org.

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach. 

Świat Kominków

 

Ogólnopolski magazyn o kominkach i piecach